Terapie Souznění Psychoterapie a poradenství pro jednotlivce, páry, rodiny a skupiny

Spolupráce se spolkem Chewal

Začaly jsme obě, v tomto roce 2022 spolupracovat se zapsaným spolkem Chewal, který se věnuje hiporehabilitaci. 
Nabízíme individuální a skupinovou terapii především dětem se zdravotními potížemi, jak fyzickými, tak duševními.

Díky této terapie vzniká výjimečný vztah mezi dítětem, koněm a terapeutem, který ovlivňuje a napomáhá ke zlepšení především psychického stavu dítěte.

AVK Aktivity. Nápomocné v: Emoční chování, sebeobsluha, empatie, zlepšení sociální komunikace, řeč, vyjadřování, vztahy ve skupině, spolupráce, časová a prostorová orientace, prospěch ve škole, chování, aj. je motivem těchto aktivit.

Naše práce zahrnuje „hry s koňmi“ pro všechny děti i dospělé všech generací. S koňmi se dá provádět spousta zajímavých činností a všechny se dají vymyslet a uzpůsobit tak, aby rozvíjely fyzické, mentální i sociální dovednosti, posilovaly kladné vlastnosti a tlumily ty nežádoucí, procvičovaly tělo, ducha i paměť a udržovaly člověka na fyzické kondici a duševní svěžesti. Do aktivit s využitím koní se mohou zapojit i klienti na vozíčku, se smyslovou či jinou vadou, někdy i samotní rodiče.

Odkaz na stránky: www.chewal.cz.

Informace pro klienty

Dobrý den, rádi bychom Vám zde poskytli podrobné informace o aktuální dostupnosti služeb terapeutů. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Mgr. Silvie Mendreková

Vzhledem k naplnění kapacity prozatím nepřijímá nové klienty.

Mgr. Nikol Zvolenská

Přijímá nové klienty.

Co Vás trápí?

napiště mi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.