Terapie Souznění Psychoterapie a poradenství pro jednotlivce, páry, rodiny a skupiny

Spolupráce se spolkem Chewal

Začaly jsme obě, v tomto roce 2022 spolupracovat se zapsaným spolkem Chewal, který se věnuje hiporehabilitaci. 
Nabízíme individuální a skupinovou terapii především dětem se zdravotními potížemi, jak fyzickými, tak duševními.

Díky této terapie vzniká výjimečný vztah mezi dítětem, koněm a terapeutem, který ovlivňuje a napomáhá ke zlepšení především psychického stavu dítěte.

AVK Aktivity. Nápomocné v: Emoční chování, sebeobsluha, empatie, zlepšení sociální komunikace, řeč, vyjadřování, vztahy ve skupině, spolupráce, časová a prostorová orientace, prospěch ve škole, chování, aj. je motivem těchto aktivit.

Naše práce zahrnuje „hry s koňmi“ pro všechny děti i dospělé všech generací. S koňmi se dá provádět spousta zajímavých činností a všechny se dají vymyslet a uzpůsobit tak, aby rozvíjely fyzické, mentální i sociální dovednosti, posilovaly kladné vlastnosti a tlumily ty nežádoucí, procvičovaly tělo, ducha i paměť a udržovaly člověka na fyzické kondici a duševní svěžesti. Do aktivit s využitím koní se mohou zapojit i klienti na vozíčku, se smyslovou či jinou vadou, někdy i samotní rodiče.

Odkaz na stránky: www.chewal.cz.

Informace pro klienty

Dobrý den, rádi bychom Vám zde poskytli podrobné informace o aktuální dostupnosti služeb terapeutů. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Mgr. Silvie Mendreková

V roce 2024 nepřijímám nové klienty, obracejte se prosím na mé kolegyně.

Mgr. Nikol Zvolenská

Přijímá nové klienty.

Iva Marszalková, DiS.

Přijímá nové klienty.

Bc. Daniela Ježíková

Přijímá nové klienty.

Co Vás trápí?

napiště mi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.